Jesteś zadłużony? Firma windykacyjna „uderza” do Twoich drzwi? Koniecznie przeczytaj poniższy artykuł!

Fundacja „Cognosco” prowadzi BEZPŁATNĄ pomoc dla dłużników/osób pozwanych przez firmy windykacyjne. Aby otrzymać bezpłatną pomoc i analizę sprawy wystarczy zadzwonić pod numer 12 307 25 10 lub przesłać maila na  sekretariatcognosco@gmail.com . Udzielimy Państwu fachowej, szybkiej i bezpłatnej pomocy prawnej. Skutecznie pomagamy unikać płacenia przedawnionego lub wadliwego długu.

JAK DZIAŁAMY?

Pomagamy osobom pozwanym przez firmy windykacyjne, banki, operatorów sieci komórkowych. Jeśli dostaliście Państwo nakaz zapłaty za stare lub wadliwe długi prosimy o niezwłoczny kontakt z naszym konsultantem. Należy pamiętać, że w takich przypadkach najważniejsze jest szybkie działanie. NA ZŁOŻENIE SPRZECIWU MACIE PAŃSTWO TYLKO 14 DNI. Po tym terminie sprawa będzie zakończona i do działania przystąpi komornik.

Przykładowe firmy windykacyjne:

  • Kruk,
  • Ultimo,
  • Prokura,
  • Inkaso,
  • Presco

CO TO JEST NAKAZ ZAPŁATY?

Nakazy zapłaty wydają sądy bez przeprowadzenia rozprawy. Wraz z nakazem sąd doręcza pozew z załącznikami (kopia umowy i inne dokumenty). Bardzo często, dzięki skutecznym działaniom można uniknąć płacenia długu. Po złożeniu sprzeciwu sprawa trafi na rozprawę i sąd przeprowadzi dokładnie wszystkie czynności procesowe. Sprzeciw to najważniejszy dokument w takich przypadkach. Co więcej złożenie sprzeciwu jest bezpłatne! Niezłożenie sprzeciwu lub złożenie go po terminie spowoduje, że w niedługim czasie do Państwa drzwi zapuka komornik.

Co robić po otrzymaniu nakazu zapłaty?

Po otrzymaniu nakazu zapłaty należy przede wszystkim:

  • zapisać datę jego otrzymania,
  • dokładnie przeczytać wszystkie dokumenty,
  • skontaktować się z nami,
  • sporządzić i wysłać sprzeciw.

CO ROBIĆ? JAK DZIAŁAĆ?

Fundacja współpracuje z doświadczonymi radcami prawnymi którzy Ci pomogą. Posiadają bogaty dorobek w tego typu sprawach. Sukcesy naszych prawników są poparte ich fachową wiedzą oraz wieloletnim doświadczeniem. Fundacja zapewnia dyskrecję oraz całkowicie bezpłatną pomoc. Jeśli chcą się Państwo dowiedzieć czy sprawa jest do wygrania prosimy o kontakt. Nasz konsultant zapewni niezbędną pomoc również dla osób nieporadnych oraz nie mających doświadczenia w kontakcie z windykatorem, sądem lub komornikiem.

NIE CZEKAJ. ZADZWOŃ I DOWIEDZ SIĘ JAK SOBIE POMÓC. BEZPŁATNIE!!!

Uprzejmie informujemy, iż istnieje możliwość przesłania wiadomości mailowej zawierającej zwięzły opis problemu z którym Państwo się zgłaszają. W wiadomości prosimy o podanie swojego numeru telefonu. Nasz prawnik skontaktuje się z Państwem telefonicznie w celu szczegółowego omówienia Państwa sprawy.