Mając na uwadze fakt, że nie wszystkie osoby zainteresowane uzyskaniem bezpłatnej pomocy prawnej spełniają wymagania ustawy z dnia 5 sierpnia 2015r (Dz.U. z 2015 r. poz. 1255) o nieodpłatnej pomocy prawnej oraz edukacji prawnej, Fundacja Cognosco nawiązała współpracę z poniższymi Kancelariami Radców Prawnych oferującymi bezpłatne porady prawne dla wszystkich zainteresowanych.

  1. Doktor nauk prawnych Mieszko Nowicki, prowadzący kancelarię Radcy Prawnego, świadczy bezpłatne porady prawne dla każdego zainteresowanego w wybrane dni w Wadowicach oraz Oświęcimiu.

Dr Mieszko Nowicki zajmuje się udzielaniem porad prawnych już od 2009 roku. Obecnie oprócz poradnictwa prawnego zajmuje się również prowadzeniem spraw w postępowaniu sądowym oraz pozasądowym w ramach Kancelarii Radcy Prawnego.

Aby skorzystać z bezpłatnej porady prawnej należy zadzwonić na numer: 793 602 789 lub 696 965 993 i umówić się na spotkanie. Wszelkie informacje co do terminu, zakresu oraz miejsca usługi udostępniane są telefonicznie.

Kancelaria nie udziela porad prawnych telefonicznie.

Współpracujące Kancelarie Radców Prawnych zajmują się przede wszystkim następującymi działami prawa:
– prawo rodzinne ( rozwód , alimenty , kontakty )
– prawo cywilne ( zasiedzenie , rozgraniczenie , uwłaszczenie , pozew o zapłatę )
– prawo karne ( za wyjątkiem spraw karno-skarbowych )
– prawo związane z ZUS ( emerytura w warunkach szczególnych , odmowa przyznania świadczenia , nakaz zwrotu świadczenia )
– windykacja ( pozasądową i sądową )
– prawo pracy
– odszkodowania ( wypadki, błędy medyczne, szkody rzeczowe, polisolokaty )

Porady nie obejmują spraw podatkowych.

Zapraszamy do kontaktu.